Author: 8***3
Date:
Review: 感應不是很好,時有震動時沒有
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$187
Original Price: NT$215
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 14.1 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 高度 | 2.8 cm |
| SKU | sb251209171342373486 |
Brand Name: Hailicare
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Hailicare-sc-0142275364.html
Quality: 9418789 people said the quality is very good!
Author: 8***3
Date:
Review: 感應不是很好,時有震動時沒有
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***i
Date:
Review: Very well and lovely
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: d***l
Date:
Review: Same as pic
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: n***2
Date:
Review: Omg this machine is amazing, just the way I thought it would work. It works same as the expensive same facial gadgets and budget friendly. I used it once and I’m impressed. Would recommend it and overall it works perfectly fine for now ❤️👌🏻 mine new fav facial product🤍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.